Par Mums | Kredītu Risinājumu centrs
Laipni lūgti mūsu Kredītu Risinājumu Centrā!
Esam mērķtiecīgu un zinošu profesionāļu komanda, kuras mērķis/misija ir palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem samazināt ikmēneša kredītu maksājumus un rast risinājumu dažādās finanšu situācijās. Mēs neesam saistīti ar kādu konkrētu aizdevēju vai finanšu iestādi un tas ļauj mums sniegt objektīvas konsultācijas, lai izveidotu izdevīgāko kredīta piedāvājumu.
Tūkstošiem mūsu klientu ir samazinājuši savus ikmēneša maksājumus un ietaupītos līdzekļus novirzījuši savām ikdienas vajadzībām
Ekspertu kredītrisinājumi visām Jūsu vajadzībām
Mūsu komandai ir ilggadēja pieredze kreditēšanas nozarē. Mums ir zināšanas un resursi, lai palīdzētu Jums rast labāko risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apvienot esošos kredītus, saņemt hipotekāro kredītu vai rast finansējumu kāda mērķa īstenošanai, mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums katrā solī.
Individuāli risinājumi ilgtermiņa panākumiem
Kredītu Risinājumu Centrā mēs ticam ilgtermiņa attiecību veidošanai ar mūsu klientiem. Mēs veltām laiku, lai izprastu Jūsu finansiālo situāciju. Cieši sadarbojamies ar Jums, lai izstrādātu individuālu plānu, kas atbilst tieši Jūsu iespējām un vajadzībām. Paldies, ka uzticaties mums, lai rastu Jums vislabāko risinājumu.
9 gadu pieredze
Vairāk kā 34 000 klientu
  Ātri
  Individuāli
  Attālināti
Ziņa nosūtīta
Sazināmies?
Piesakiet konsultāciju un jau 1h laikā uzzināsiet, kādu risinājumu mēs varam piedāvāt! Vai arī zvaniet mums uz nr. 291 962 94